Hakkımızda

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Marmara Lojistik Petrol

Marmara Lojistik, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle taşımacılık alanında müşterilerimize kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Lojistik alanındaki hizmetlerimiz, her türden yükün güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Depolama, dağıtım ve taşıma gibi bir dizi hizmet sunarak işletmelerin lojistik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İş ortaklarımızın başarıları, bizim başarımızdır, ve bu nedenle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Toptan ve perakende petrol satışı konusundaki uzmanlığımız sayesinde endüstri, inşaat, otomotiv ve daha birçok sektördeki müşterilerimize kaliteli petrol ürünleri temin ediyoruz.

18

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞI İLE

Tamamlanmış Yüzlerce Proje & %100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Marmara Petrol olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her safhasında güler yüzlü olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile pazarda rekabeti hedefleyerek sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak, hizmet etmektir.

Hedeflerimiz

Büyümenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilen ve dünya petrol ürünleri pazarında modern teknoloji, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik, anlayışı ile sürekli gelişme kaydetmek ve gelişime her zaman açık olmak ilk hedefimizdir.

Marmara lojistik petrol

Birlikte Gelişiyoruz

12 +

Takım Arkadaşı

22 +

Sektörel Hizmet

324 +

Tamamlanmış Proje

182 +

Mutlu Müşteri